Tel: +86-571-63258485
Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Ханчжоу Fuyang Wanlong обладнання Ко, Лтд

Додати: No.100 Jincheng-роуд, Fuyang місто, Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай

Тел: +86-571-63258485

Мобільний телефон: +86-18868748887

Контактна особа: Г-н Сюй

QQ:632671643

Електронна пошта: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Новини

Аналіз зсуву траєкторії машини переробки полістиролу

Траєкторічний офсетний аналіз машини переробки полістиролу
Переробка полістиролу. Переваги машин переважно відбиваються на ефективності та вартості різання, що відрізняється від розплавлення полум'я, загальна швидкість обробки плазми може досягати 5-7 разів різання полум'я, але проблема з переробкою полістиролу скорочується. Результуюча відстань у трасі помилка, немає якісної відповіді на цю проблему, завдяки виробникам обладнання для переробки полістиролу змінюється, матеріал матиме різний вплив. Загалом, швидкість різання та точність машини для переробки полістиролу повинна бути кращою, ніж різання полум'я. Машина для повторного переробки полістиролу. Абсолютна різальна машина, це економія часу та економія праці, а також підвищення ефективності різання.
Машина для переробки полістиролу працює за двома осьовими рухами, щоб досягти різання будь-якої форми різання, при повсякденному використанні процесу, з урахуванням переробки полістиролу машини, що використовується в процесі обробки, була використана частота, вирішена проблема того, як щоб мати справу з тим, як боротися. Машина для переробки полістиролу здійснюється одночасно через вісь X та вісь Y для досягнення спеціальної форми різання, коли відхилення від напрямку руху осі XY, основними причинами є наступні два аспекти:
1. Сама система числового контролю є не людськими факторами, які повинні розуміти технічне обслуговування системи ЧПУ;
2. механічна проблема, тобто ми часто кажемо про апаратну невдачу.
Про апаратне усунення неполадок. Ми також пропонуємо кілька пропозицій: компанії, які контактують із виробниками, чекають процесу технічної обробки, можуть, можливо, спробувати влаштувати свої власні руки.
Полістирол утилізація машини зубчастих і редукторних валів проблеми;
Існує проблема з редуктором та моторними з'єднаннями для переробки полістиролу.
Якщо ви зіткнулися з відхиленнями від осі XY, до тих пір, поки виклик факторів, які слід досліджувати, я вважаю, що цю проблему можна вирішити.
Зрозуміло, різальний ефект від переробки полістиролу також пов'язаний з навичками оператора. Найголовніше, що машина переробки полістиролу контролюється комп'ютером. Машина для переробки полістиролу здатна різати різну графіку. Ефект такий же, як і в "інструменті". З вищесказаного можна побачити, для всіх аспектів запиту, щоб вирізати хороші результати, це результат узгодження, давайте більш повну форму різання.
Точність вимірювання деталі полягає в лазерному різанні та звичайній плазмовій дузі. Такі, як різання товщиною 4,8 мм частин точності розміру ± 0,38 мм, товщиною різання 9,5 мм при ± 0,51 мм. Швидкість різання нижча за звичайну плазмову дугову різання, але близька до лазерного різання. Робочий газ дугового лічильника в основному використовує кисень (для різання вуглецевої сталі), а деякі використовують азот, аргон і водень змішаного газу (різання нержавіючої сталі, алюмінію та ін.). Робочий струм від 15A-130A, придатний для високоточної плазмової різальної товщини 0,5-10 мм сталі.
Машина для переробки полістиролу використовується вертикальним та горизонтальним двигуном, що сприяє формуванню плоского положення позиції різання, але в реальному процесі, з метою захисту якості різання та ефекту, необхідно рухатися вгору і вниз у вертикальному напрямку факела, причина в тому, що матеріал, який може бути розрізаний, може бути деформований; з іншого боку, також, щоб полегшити оператору порожній факел і визначити відправну точку різання.
Машина з переробки полістиролу використовується в сьогоднішній час, деякі з основних компонентів очищення не існує, в поєднанні з поганим середовищем обробки установки, легко викликати поганий різання, погана якість різання, Полістирол Recycling Machine тепер використовується у виробництві у широкому асортименті машин та обладнання. Оскільки робоча середа переробки полістиролу в цілому погана, бідна обстановка, металевий пил відносно великий, якщо використання процесу без уваги до збереження, то звичайна робота обладнання матиме чудовий вплив, вона повинна бути на машині. Всеосяжне очищення і технічне обслуговування буде навіть серйозно спалювати деталі, наша компанія, заснована на багаторічному досвіді, підбила підсумкову машину для переробки полістиролу, треба чистити частину.