Tel: +86-571-63258485
Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Ханчжоу Fuyang Wanlong обладнання Ко, Лтд

Додати: No.100 Jincheng-роуд, Fuyang місто, Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай

Тел: +86-571-63258485

Мобільний телефон: +86-18868748887

Контактна особа: Г-н Сюй

QQ:632671643

Електронна пошта: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Новини

Машина для різання з полістиролу Висока якість ріжучої основної продуктивності


Полістирол ріжуча машина високоякісні параметри різання:
Правильне використання машини для різання полістиролу для високоякісного швидкого різання, параметрів процесу різання має бути глибоким розумінням та майстерністю. Використання машин для виготовлення полістиролу та вибору параметрів процесу різання мають вирішальне значення для якості різання, швидкості різання та ефективності механізмів різання полістиролу тощо.
основна продуктивність:
1, Високошвидкісна різальна машина для полістиролу Можна поліпшити швидкість різання, щоб поліпшити якість розрізу, розріз трохи звужений, поверхня розрізання більш гладка, зменшуючи деформацію.
2, швидкість різання з полістиролу. Швидкість різання надто швидка, так що енергія лінії різання нижча, ніж необхідна кількість, шов у струмі неможливо швидко розтопити різальний розплав, негайно здутий, щоб утворити більший шар, з розрізом шлаку, зрізати якість поверхні знижується.
3, коли швидкість різання пінополістиролу є надто низькою, оскільки різання - це плазмова дуга анода, для того, щоб зберегти стабільність самої дуги, анодні плями або анодна область повинна знаходитися в дузі поблизу найближчого відрізка до знайдіть струм провідності, в той же час, тепло передається в радіальному напрямку струменя, так що розріз розширюється, а розплавлений матеріал по обидва боки відрізу збирає і твердне на нижньому краю, утворюючи шлак що важко чистити, а верхній край розрізу утворюється при нагріванні надто багато філе.
4, коли швидкість дуже низька, оскільки розріз надто широкий, дуга навіть вийде. Видно, що хороша якість різання та швидкість різання нерозривні.
5. Різання з полістиролу. Швидкість різання машини. Найкращий діапазон швидкостей різання полістиролу може бути вибраний відповідно до інструкцій обладнання або тесту для визначення завдяки товщині матеріалу, матеріалу, температурі плавлення, теплопровідності та плавлення після поверхневого натягу та інших чинників , швидкість різання також є відповідною зміною.
6. Полістиролна різальна машина Напруга дуги: Загалом вважається, що нормальна напруга живлення є напругою різання. Машини для різання з полістиролу, як правило, мають більш високі напруги без навантаження та робочі напруги, а напруга, необхідна для стабілізації плазменної дуги, вище при застосуванні газів з високими енергіями іонізації, такими як азот, водень або повітря. Коли струм полістиролу для різання постійний, збільшення напруги означає, що дугова ентальпія збільшує і покращує ріжучу здатність. Якщо збільшення ентальпії, зменшивши діаметр струменя і збільшивши витрату газу, часто може прискорити швидкість різання та кращу якість різання.
7. Різальний струм: це найважливіші параметри процесу різання, безпосередньо визначають товщину і швидкість різання, тобто здатність різання. Вплив:
1) Полістирол різання Машина різальний струм збільшується, енергія дуги збільшується, Полістирол різання машини ріжучої ємності, швидкість різання збільшується;
2) Порізка полістиролу Поточний різальний струм машини збільшується, діаметр дуги збільшується, дуга стає товстим, так що розріз розширюється;
3) Різання полістиролу. Різковий струм машини занадто великий, щоб збільшити теплове навантаження на сопло, передчасно пошкодити насадку, знизити якість природного занепаду або навіть не може бути нормальним. Тому перед тим, як нарізати відповідно до товщини матеріалу, правильно вибраний різальний струм і відповідне сопло.
8. Висота насадки для верстатів з полістиролу: відноситься до поверхні насадки полістиролного різального машини та відстані ріжучої поверхні, що становить частину всієї довжини дуги. Оскільки плазмова дугова різання звичайно використовує постійний струм або стрижневу характеристику падіння, висота сопел збільшується, струм мало змінюється, але збільшує довжину дуги і збільшує напругу дуги, тим самим збільшуючи потужність дуги; але разом з тим збільшується експозиція дуги в навколишньому середовищі, втрата енергії колонки дуги зростає. У випадку комбінованого впливу двох чинників, роль першого часто повністю компенсується останнім, але зменшить ефективність ріжучої енергії, що призведе до зниження ріжучої здатності. Зазвичай продуктивність різального струменя слабшає, залишковий шлак у нижній частині розрізу збільшується, верхній край розплавлений і закруглений. З іншого боку, з морфологічних аспектів струменя плазми, діаметр струменя виходить зовні з виходу з морди, а збільшення висоти різака полістиролу неминуче призведе до збільшення ширини різання. Тому корисно користуватись невеликою висотою насадки, наскільки це можливо, щоб підвищити швидкість різання та якість різання, але висота сопел надто низька, це може спричинити подвійне дугове явище. Використання керамічного зовнішнього насаду може бути встановлене на нульовий висоту насадки, тобто насадка на торці безпосередньо контактує з поверхнею, яку потрібно зрізати, можна отримати дуже хороші результати.