Tel: +86-571-63258485
Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Ханчжоу Fuyang Wanlong обладнання Ко, Лтд

Додати: No.100 Jincheng-роуд, Fuyang місто, Ханчжоу, провінція Чжецзян, Китай

Тел: +86-571-63258485

Мобільний телефон: +86-18868748887

Контактна особа: Г-н Сюй

QQ:632671643

Електронна пошта: fywljx@hotmail.com

Hot Tags: Polystyrene Expander MachinePolystyrene Shape Molding MachinePolystyrene Block Molding MachinePolystyrene Cutting MachinePolystyrene Recycling Machine

Новини

Переваги та недоліки використання полістирольні різальної машини

Переваги та недоліки використання полістиролу різальної машини
Полістирольні різальної машини, у тому числі полістиролу різальної машини, лазерне гравірування машини, машини лазерного маркування, лазерна зварювальний апарат, полістиролу різальної машини як використовувати його переваги та недоліки що?
По-перше, енергії лазера зосереджені у вигляді світла в однокласовій промінь, промінь передається на поверхні робота, виробляти достатню кількість тепла, так що матеріал плавлення, в поєднанні з промінь коаксіальних високого тиску газу безпосередньо видалити на розплавленого металу, з тим щоб досягти мети різання, це показує, що лазерна різка машини з верстата має фундаментальна відмінність.
Полістирольні різальної машини використовує лазерний промінь, що викидається з лазерний генератор, по системі оптичних шлях упором на потужні щільність лазерний промінь опромінення умов, лазерний тепло поглинається матеріалом заготовки заготовки температура різко зросли, щоб дістатися до точки кипіння, матеріал почали випаровуються і утворення отворів, у супроводі високого тиску витрата повітря, з пучка і відносне розташування заготівлю руху, і в остаточному підсумку матеріал для формування щілину. Різання параметрів процесу (різання швидкості, потужності лазерного, тиск газу і т. д.) і траєкторії знаходяться під контролем числове керування системою. Шлак на щілини нагнітається допоміжні газу певним тиском.
Використання волоконно різальної машини Примітка:
1) подвійний фокусна лазерного різання керівник-полістирол різальної машини вразливих елементів, довготривалого використання, в результаті чого лазерного різання голову пошкодження.
2) кожні шість місяців, щоб перевірити полістиролу різальної машини відстежувати прямолінійність і машина, вертикальна, виявили, що нормальні діагностика і своєчасне налагодження. Не це зробити, можна вирізати з ефект не те, яким хорошим, помилку буде збільшуватися, які впливають на якість різання. Це головний пріоритет, повинно бути зроблено.
3) щотижня з пилосос для видалення пилу і бруду всередині корпусу машинки, всі електричні шафа повинна бути закрита пилу.
4) завжди перевіряйте полістиролу різальної машини Газа, звичайно, для затягування. Або в процесі експлуатації проблема може бути боляче чоловік, серйозний може привести ксмерти. Сталеві виглядає як дрібниця, проблема все ще трохи серйозна.
5) полістирольні різальної машини рейок завжди повинні очистити, видалити сміття і пил інших, щоб гарантувати, що устаткування завжди повинні протирати регулярні стійки, а також змащувальні Нафта забезпечити змащення без сміття. Рейки регулярно чистити і від нафти, двигун необхідно також регулярно чистити і від нафти, машина буде мати можливість ходити кращого, більш точного різання, вирізання якість продукту буде вдосконалюватися в